wtorek, 3 lipca 2012

Ważne.

Cześć kochani < 3 
Pojawiam się tutaj, niestety nie z rozdziałem a bardzo ważną informacją.
Założyłam nowego bloga wraz z przyjaciółką, na którym opisujemy także historie o One Direction, więc bez obaw, wszystko jest na swoim miejscu. Link do bloga : http://babyiamaddictedtoyou11.blogspot.com/. Serdecznie zapraszamy. Xx..

A teraz przyszła pora na tą ckliwą część nocki. 
Bardzo, ale to bardzo chciałabym wam podziękować za jakiekolwiek wejścia na tego bloga, za zagłębianie się w tą historię, za czytanie tych moich nieraz bezsensownych słów. Po prostu dziękuję, że byliście ze mną przez ten cały czas i mam nadzieję, że także będziecie. Nadal nie mogę uwierzyć, że ta strona ma liczę wyświetleń przekraczającą ponad 20000. Jesteście wielcy, dziękuję. 
*_______________________* 

Nie zapominajcie o tym, że prowadzę jeszcze jednego bloga z opowiadaniem : 
http://1dsidebyside.blogspot.com/ a teraz również tego nowego. 
Mam nadzieję, że jednak będę mogła liczyć na waszą pomoc jak dotychczas. Jeszcze raz dziękuję, i ściskam mocno pozdrawiając. XOXO.
Nathalie. < 3

2 komentarze:

  1. Wzruszające. Na serio. Dziwne uczucie, być na tym blogu od początku do samego końca. Bo w sumie, to trochę mi żal. Ale przecież wszystko, co jest dobre, musi się skończyć, prawda? Ale w końcu są jeszcze dwaj genialni pocieszyciele, wypełniający pustkę po tym blogu. <3
    Ja też ściskam. Tak mocno, że gdzybym tylko miała szansę zrobić to w realu, nawet ostry dyżur by Ci nie pomógł.
    J.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno zajrzę na pozostałe blogi. Ale wróć tu jeszcze!! To się tak nie może skończyć!!

    OdpowiedzUsuń